Lichtjesavond op begraafplaats zweeloo 2019

De lichtjesavond is op zondagavond 22 december 2019

Dit jaar hebben wij voor de 10e keer een lichtjesavond op de begraafplaats in Zweeloo gehouden.

Ongeveer 100 mensen maakten gebruik van de mogelijkheid om op een bijzondere wijze een dierbare te herdenken. Met een lantaarn kon men het graf of een urnenplaats bezoeken en een kaarsje of een meegebracht kertststukje plaatsen. Het sfeervolle, feeƫrieke kerkhof bood mensen alle mogelijkheden om even stil te staan bij hen die ze missen. Ook kon een kaarsje worden neergezet op de "stiltetafel" ,in de aula, voor iemand die elders is begraven of gecremeerd. Ook kon in de "gedenkboom" op het kerkhof een kaartje worden opgehangen.

De aula was die avond geopend en eveneens sfeervol verlicht. Bezoekers konden daar een kopje koffie, thee of chocolademelk drinken en er was gelegenheid om even na te praten.

« Naar nieuwsoverzicht

Lichtjesavond op begraafplaats zweeloo 2019